Havayolu Taşımacılığı

Havayolu Taşımacılığı

Türkiye merkezli tüm kargoların dünyanın her yerine taşınmasının yanı sıra, Türkiye bağlantısı olmaksızın ülkeler arası gönderiler de geniş partner ağımız sayesinde tarafımızdan başarı ile gerçekleştirilmektedir.

Konusunda uzman ekibimiz tarafından yürütülen Hava Kargo Operasyonlarımızın yanı sıra, müşteri taleplerine uygun olarak, ithalat ve ihracat yüklemelerinde müşterinin adresinden gümrük bölgesine kadar iç nakliye gibi ek hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunabiliyoruz.

Kısacası Reibel Taşımacılık olarak, Hava Kargo ile ilgili ihtiyaçların tamamını sunduğu rekabetçi çözümler ile yükünüzün varış noktasına kadar ki operasyonunu hızlı ve sorunsuz olarak sonuçlandırmayı amaç edinmiştir.

Hizmetlerimiz

Tehlikeli Madde Taşımacılığı

Şirketimiz, iyi eğitimli ve profesyonel IATA DGR sertifikalı çalışma arkadaşlarına sahip. Tehlikeli madde taşımacılığı organizasyonu, tecrübeli ve profesyonellik anlayışına sahip ekibimiz tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bozulabilir Ürünler

Hava kargo, zaman ve sıcaklık hassasiyeti taşıyan bozulabilir ürünlerin taşınmasında en doğru taşıma yöntemidir.

Cenazelerin Taşınması

Şirketimiz, cenazelerin taşınmasında dünya genelinde profesyonel bir hizmet sağlar.

Özel Eşyaların Taşınması

Özel kargoların özellikle Güneybatı pasifik ülkeleri, Afrika ve Orta Doğu gibi denizaşırı ülkelere taşınmasında diğer taşıyıcıların verdiği çok yüksek fiyatlar nedeniyle çoğunlukla hava kargo tercih edilmektedir.