Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı

Deniz, deniz-demiryolu ve deniz-karayolu hizmetlerinde, komple konteyner, parsiyel konteyner, nehir kargoları, dökme kargo ve özel konteyner taşımacılığı da yapmakta olan şirketimiz ayrıca Türkiye’den dünyanın tüm limanlarına tarifeli, kısmi ya da komple gemi kiralama imkânı sunmaktadır.

Tüm bu hizmetlerimizin yanı sıra günlük konteyner pozisyon bilgisi temini, transfer ve depolamayı da içeren liman hizmetleri de başarıyla yürütülmektedir.

Dünyanın her noktasında bulunan güçlü acente ağımız, profesyonel ekibimiz ve vaktinde ve güvenilir taşımacılık anlayışımızla sadece Türkiye limanlarından değil, dünyanın her noktasında limandan limana ya da kapıdan kapıya taşımacılık hizmetlerini de başarı ile sürdürmekteyiz.

Hizmetlerimiz

Tehlikeli Madde Taşımacılığı

Şirketimiz, iyi eğitimli ve profesyonel IATA DGR sertifikalı çalışma arkadaşlarına sahip. Tehlikeli madde taşımacılığı organizasyonu, tecrübeli ve profesyonellik anlayışına sahip ekibimiz tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bozulabilir Ürünler

Hava kargo, zaman ve sıcaklık hassasiyeti taşıyan bozulabilir ürünlerin taşınmasında en doğru taşıma yöntemidir.

Özel Eşyaların Taşınması

Özel kargoların özellikle Güneybatı pasifik ülkeleri, Afrika ve Orta Doğu gibi denizaşırı ülkelere taşınmasında diğer taşıyıcıların verdiği çok yüksek fiyatlar nedeniyle çoğunlukla hava kargo tercih edilmektedir.