KARA KARGO

Taşımacılıkta Avrupa, Rusya, Türki Cumhuriyetleri, Balkan Ülkeleri ile , Orta Doğu ve Uzak Doğu arasında bir köprü görevi gören ülkemizde, kara-demiryolu taşımacılığının özel bir yeri bulunmaktadır.

Şirketimiz, T.C. Ulaştırma Bakanlığı Genel Müdürlüğü R1 ve R2 Belgesi’nin (BAK.R2.34.10454) vermiş olduğu yetkiler doğrultusunda, komple araç tahsisi, parsiyel yükleme, ağır kargo ve proje-yapı-inşaat taşımacılığı konularında müşterilerimize en güvenilir ve hızlı hizmeti sunmaktayız.

Yunanistan Kartoria'dan, Alma Aty, Chimkent, Bishkek, Tashkent, Asghabat, Bakü ve Tiflis'den düzenli parsiyel çıkışlarımız, tüm Avrupa ülkeleri için özel proje araç teminimiz, özellikle Irak ve Afganistan için konut ve iş makinası taşımacılığımız, Türki Cumhuriyetleri'nde Karadeniz limanları üzerinden gemi+vagon taşımacılığı hizmetlerimiz ve dünyanın her yerinde bulunan acenta ağımız sayesinde tüm kara-demiryolu taşımacılığının yanı sıra, ihtiyaç doğrultusunda aylık ya da seferlik araç kiralama servislerimiz ile kara taşımacılığında da adımızıdan başarı ile söz ettiriyoruz.

© 2017 Reibel Taşımacılık. All Rights Reserved.